Махінації з генераторами на мільйони гривень: викрили керівників чернівецького КП

Avatar photo
Махінації з генераторами на мільйони гривень: викрили керівників чернівецького КП

Завищені ціни при закупівлі електрогенераторів завдали бюджету Чернівців збитків на суму понад 3,7 млн грн. Підозри вже отримали колишній та теперішній очільники «Чернівцітеплокомуненерго», повідомили у вівторок в обласній прокуратурі.

Схема з обладнанням у 2022 та 2024 роках

Слідство встановило, що перша партія з 31 генератора була придбана наприкінці 2022 року. За цю техніку сплатили понад 9,7 млн грн, проте вартість була штучно завищена, що призвело до розтрати 2,5 млн грн бюджетних коштів.

Не пропустіть важливе – слідкуйте за нами у WhatsApp-каналі

Аналогічна ситуація виникла під час закупівлі 53 генераторів уже у 2024 році. Експертиза підтвердила завищення ціни поставок, внаслідок чого комунальне підприємство зазнало додаткових збитків на суму понад 1,2 млн грн.

Разом з керівниками підприємства підозри отримали і представники комерційної структури, що постачала обладнання. Їм інкримінують зловживання за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України, що загрожує ув’язненням терміном до 12 років.

Додамо, за інформацією міської ради, наразі комунальне підприємство очолює Олександр Корчунов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній пост
Прогноз погоди на Буковині: 24 червня

Прогноз погоди на Буковині: 24 червня

Наступний пост
Кремль дистанціювався від звинувачень на адресу країн Балтії щодо атак БПЛА

Кремль дистанціювався від звинувачень на адресу країн Балтії щодо атак БПЛА

Схожі публікації